Kwas Hialuronowy 3% 30ml Serum

Kwas Hialuronowy 30ml

Trójaktywny kwas hialuronowy o stężeniu 3%

Buteleczka farmaceutyczna z ciemnego szkła- precyzyjna pipeta 

[Zaloguj się, aby zobaczyć cenę]
W magazynie
Zaloguj się aby kupić

Ten produkt nie może zostać dodany do
koszyka, ponieważ nie jesteś zalogowany.

Charakterystyka produktu

Nazwa wyrobu Kwas Hialuronowy 3% 30ml Serum
Typ (np. surowy, do dalszej obróbki, do bezpośredniej konsumpcji) Do bezpośredniego użycia.Stosowanie:
 • Na skórę: dwa razy dziennie delikatnie wmasować lub wklepywać opuszkami palców w miejsca narażone na powstanie zmarszczek oraz wysuszenia. Po takim "zabiegu" zaleca się dodatkowo wmasować niewielką ilość olejku arganowego lub kremu
 • Innym rozwiązaniem jest dodanie kilku kropel kwasu hialuronowego do ulubionego kremu lub balsamu, co znacznie wzbogaci jego podstawowy skład
 • Na włosy: Po umyciu, jako serum. Stosować na suche włosy z tendencją do rozdwajanie się końcówek Po zastosowaniu nie należy spłukiwać włosów
Składniki Połączenie trzech typów kwasów (HMW, LMW, SLMW) hialuronowych uzupełnia się wzajemnie i wzmacnia swoje działanie.
Cechy organoleptyczne Zapach charakterystyczny bez obcych zapachów i posmaków.
Alergeny Produkt może zawierać alergeny.
Materiał opakowaniowy Buteleczka farmaceutyczna z ciemnego szkła- precyzyjna pipeta
Cechy fizyko-chemiczne Brak obecności szkodników, zawartość pestycydów zgodna z wymogami prawa żywnościowego.Klarowna ciecz o konsystencji żelu.
Cechy mikrobiologiczne Brak objawów pleśni i innych zanieczyszczeń mikrobiologicznych.
Warunki przechowywania Miejsce suche i chłodne. Temperatura: 18-20 °CWilgotność 56-60%
Transport i dystrybucja Samochody przystosowane do przewozu żywności:-transport własny-czysty, wolny od obcych zapachów.
Oznakowanie Na opakowaniu znajduje się:-logo firmy-nazwa produktu-masa-dane dystrybutora-termin przydatności do spożycia
Instrukcja użytkowania/przygotowania Kwas hialuronowy jest bardzo prosty w stosowaniu, a pierwsze efekty można zauważyć po 15-20 dniach regularnego stosowania. Kwas hialuronowy można używać bezpośrednio na wybrane miejsca, ale także dodając kilka kropel do ulubionego kremu lub balsamu.

Potrójny kwas hialuronowy w postaci roztworu o konsystencji żelu, tworzą trzy rodzaje kwasu HA o różnej masie cząsteczkowej:
 • Wielkocząsteczkowy HMW - wytwarza na powierzchni skóry delikatny, ochronny film, który zatrzymuje wilgoć oraz podnosi poziom nawilżenia warstwy rogowej naskórka. Jego właściwości powodują, że skóra jest jedwabista, miękka i gładka.
 • Małocząsteczkowy LMW - kwas ten wnika w warstwę rogową wykazując działanie nawilżające. Podwyższa przenikanie substancji czynnych, ochrania włókna kolagenowe, zapobiegając utracie elastyczności oraz jędnrości skóry.
 • Ultraniskocząsteczkowy SLMW - kwas ten przenika przez warstwę rogową naskórka docierając do skóry właściwej. Długotrwale nawilża, utrzymując się nawet po oczyszczeniu skóry (jest odporny na działanie detergentów zawartych w kosmetykach do twarzy).
Połączenie trzech typów kwasów (HMW, LMW, SLMW) hialuronowych uzupełnia się wzajemnie i wzmacnia swoje działanie.

Wraz z wiekiem zawartość HA w skórze zmniejsza się, co jest jedną z głoównych przyczyn zmian zawartości wody w skórze. Wraz ze zmniejszającą się zawartością HA w skórze włókna kolagenowe ulegają uszkodzeniu - co w efekcie prowadzi do charakterystycznych zmian starczych w wyglądzie skóry. 

 

Właściwości
 • Widoczna poprawa wyglądu skóry
 • Uzupełnienie kwasu HA w skórze
 • Regulacja gospodarki wodnej w skórze
 • Wygładzanie zmarszczek
 • Nawilżanie skóry wysuszonej oraz zniszczonej
 • Składnik kremów oraz balsamów odmładzających
 • Wspomaga gojenie się się ran oraz oparzeń