Zostań klientem

 

Strona www.piatnicahurt.pl została stworzona z myślą o osobach, prowadzących działalność gospodarczą, szukających możliwości zakupu produktów, najwyższej jakości w niskich cenach, bezpośrednio od producenta.

 
Jeżeli prowadzisz firmę i jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy, wszystko co musisz zrobić to zarejestrować się podając nazwę firmy, adres, NIP oraz dane kontaktowe. Twoje konto bezpośrednio po rejestracji nie będzie jeszcze aktywne. Pełna aktywacja konta nastąpi po pomyślnej weryfikacji danych (do dwóch dni roboczych) o czym zostaniesz poinformowany i otrzymasz pełen dostęp do oferty Platformy Hurtowej. 

 

Ważne jest by wszystkie dane podawane do weryfikacji były prawdziwe i pełne co znacznie przyśpieszy proces weryfikacji.


 
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piątnica Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia dostępu do strony www.piatnicahurt.pl bez podania przyczyny.
Wszystkie złożone zamówienia dostarczane są za pośrednictwem kuriera (paczki do 30 kg) lub firmy przewozowej (ilości paletowe). Istnieje również możliwość odbioru osobistego lub wysłania własnego transportu po odbiór towaru po wcześniejszym uzgodnieniu. 
 
Nie posiadasz firmy? Zapraszamy do sklepu detalicznego 

www.piatnica.net 

 

ZASADY WSPÓŁPRACY

Posiadamy szeroką gamę produktów, które dobieramy w taki sposób, aby najlepiej zaspokoić potrzeby stałych jak i nowych Klientów. Duzy nacisk kładziemy na indywidualne podejście do klienta, konkurencyjność cenową i jakościową oferowanych przez naszą firmę produktów. 

Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i sklepy czy punkty detaliczne. Składanie zamówień odbywa się drogą elektroniczną- przez sklep internetowy www.piatnicahurt.pl. Staramy się zachować ciągłość asortymentu, ale dbamy  również, aby pojawiały się PROMOCJE, które dostępne są bardzo krótki czas, dlatego warto odwiedzać naszą stronę regularnie. 

 

Palety o wymiarach 120x80cm ok. 750kg wysyłamy na teren całej Polski spedycją PEKAES mniejsze przesyłki dostarczamy za pośrednictwem kuriera- InPost. Więcej o przesyłkach w zakładce dostawy. 

Aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego, należy zarejestrować się na stronie i poczekać na akceptację profilu przez naszego pracownika, ważne jest aby zawsze podawać prawdziwe informacje co znacznie przyśpieszy proces weryfikacji. 

Dlaczego warto z nami współpracować ? To proste ! 

1. Jesteśmy producentem, importerem oraz zajmujemy się konfekcjonowaniem produktów pod marką Piątnica, która już w chwili obecnej zajmuje wysoką pozycję na rynku spożywczym. 

2. W trosce o klienta intensywnie negocjujemy ceny z naszymi partnerami zza granicy, co skutkuje najlepszymi cenami  w kraju.

3. Całość asortymentu jest przejrzyście przedstawiona na naszej stronie internetowej. 

4. Towar staramy się wysyłać do 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. 

5. Staramy się być ekspertami dla naszych klientów, dbamy o to by zawsze byli poinformowani o interesujących nowościach i super promocjach. Dostarczając informacje służące w polepszeniu dalszej sprzedaży. 

6. Staramy się śledzić rynek i zaopatrywać w nowości, które są chętnie kupowane przez klientów. 

7. Odbiór osobisty zamówienia jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w siedzibie firmy, p o otrzymaniu potwierdzenia o przygotowaniu zamówienia. Więcej informacji o dojeździe oraz mapa dojazdu w zakładce Kontakt. 

8. Każdy klient ma przydzielonego swojego opiekuna handlowego, który zawsze na Państwa prośbę udzieli potrzebnych informacji.